Reference

Práce dle našich představ

reference HKMoc děkujeme za profesionální a vstřícný přístup. Na svatbě pro nás bylo důležité mít okolo sebe milé a dobře naladěné lidi, což se i díky tomuto studiu povedlo. Máme moc hezké fotografie, přesně takové, jaké jsme si přáli. Také oceňuji, že byli fotografie rychle hotové, vřele doporučujeme. Zuzka a Radek, Hradec

 

Náš den D

reference_dvurSvatební fotografie jsou jedna z mála věcí, která vydrží i dlouho po svatbě a tak jsme chtěli kvalitu, ale zároveň někoho, kdo zmapuje celý „den D“ bez zbytečných kudrlinek a křečovitého pózování. A právě to jsme zde nalezli. Díky tomu máme úžasné vzpomínky, ke kterým se rádi vracíme a které obdivuje každá návštěva. Spokojenost je tou nejlepší pozvánkou na další spolupráci, ještě jednou děkujeme!
 

Sami rádi fotíme

uvodniFocení bylo skvělé. Jelikož sami rádi fotíme a chceme mít pěkné vzpomínky, byl pro nás výběr fotografa klíčový. Na svatbě jsme jich měli hned několik a na všechny jsme zapomněli. A to je dobře. Díky tomu máme výborné momentky a bezvadně zachycenou celkovou atmosféru. Také naše soukromé svatební focení probíhalo uvolněně, nenuceně a užili jsme si při něm spoustu legrace. Navíc jsme fotky měli za pár dní i s úpravami u sebe. S celkovou spoluprací jsme velmi spokojení a doporučujeme všem, i těm, kteří se neradi fotí – je to totiž o lidech. A když jsou všichni uvolnění, jsou i výborné momentky. Děkujeme.

Je to o přístupu ne o poslední verzi foto programu

2Hledali jsme mladíka, který je blázen do techniky, bude mít obrovskou tašku s třemi fotáky, všechny ty „fotošopy“. Vy jste nás však už na nezávazné schůzce přesvědčila, že to není o programech a technice (i když i vy jí máte), ale o přístupu a otevřenosti udělat vše podle našich představ. Děkujeme moc.

 

Nejen fotografka

Reference P

Děkujeme za fotografie a velice příznivou cenu. Především se nám moc líbil osobní lidský přístup. Žádné zbytečnosti, vychloubání, naopak velice praktické rady nejen k fotografování, ale i k harmonogramu celého dne, rady a tipy na pohoštění, květiny, organizaci…
Měla byste si založit svatební agenturu.
K hodnocení zasíláme něco z naší tvorby a slibujeme, že další významné životní mety budeme absolvovat opět rádi s Vámi. P.

Svatební fotograf Svobodová Andrea